محل لوگو

تیزر در کمپین های تبلیغاتی


ما انسان ها به طور طبیعی کنجکاو هستیم. ما آرزو می کنیم بدانیم که چه چیزی در اطراف ما اتفاق می افتد و همیشه با همه چیز به روز هستیم . اگر چیزی وجود دارد که ما را کنجکاو می کند ، باید بیشتر در مورد آن بدانیم و بدانیم که در مورد چیست. به همین دلیل است که تیزر تبلیغاتی در اینترنت یا کمپین هایی که باعث ایجاد کنجکاوی می شوند هم برای جذب کاربران جدید و هم برای راه اندازی محصولات جدید بسیار عالی هستند. هدف اصلی یک تیزر تبلیغاتی یا آگهی بازرگانی ایجاد کنجکاوی کاربر است. در بیشتر اوقات ، این نوع کمپین ها محصول را فاش نمی کنند ، اما همیشه ویژگی های متفاوتی از برند را نشان می دهند: تایپوگرافی ، رنگ ها ، سبک و غیره. بنابراین ، ما می توانیم یک کمپین تبلیغاتی اینترنتی را به عنوان یک قطعه تبلیغاتی تعریف کنیم که اغلب به عنوان پیش زمینه یک کمپین اصلی مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً حداقل اطلاعات را با هدف بازی با ذهن و احساسات ارائه می دهند و بدین ترتیب کنجکاوی کاربران را تحریک می کنند. این یک ابزار ایده آل برای تولید انتظارات بزرگ است.

 

کمپین های تبلیغاتی چگونه کار می کنند؟

نکته خوب در مورد کمپین های تبلیغاتی اینترنتی این است که می توانند با هر نوع بستر ارتباطی سازگار شوند. اگر بودجه زیادی برای راه اندازی کمپین ندارید ، شبکه های اجتماعی یک کانال بسیار محبوب و همچنین بسیار ارزان است. آنها اساساً کمپین های خوبی برای محصولات یا خدمات جدید هستند ، زیرا به شما امکان می دهند توجه مشتری را به خود جلب کنید .. علاوه بر این ، اگر کمپین خوبی باشد و سطح کنجکاوی خوبی ایجاد کند ، مانند آتش سوزی در بین کاربران پخش می شود.

 

مراحل ایجاد یک فعالیت تبلیغاتی

هنگامی که استفاده از فعالیت های تبلیغاتی در اینترنت را در نظر می گیرید ، لازم است جنبه های زیر را در نظر بگیرید:

محصول جدید

همیشه بهتر است هنگام راه اندازی یک محصول یا خدمات جدید ، از یک کمپین تبلیغاتی استفاده کنید. با این وجود ، این اجباری نیست و کمپین های تبلیغاتی در اینترنت وجود دارد که محصول مهمترین چیز نیست.

 

پیام جذاب

پیامی که شما استفاده می کنید ، جوهره تبلیغاتی شما است ، زیرا اگر بتواند کنجکاوی خود را تحریک کند ، تعداد زیادی از افراد را به خود جذب می کند. سعی کنید سرنخ هایی راجع به چه چیزی راه اندازی کنید ، در حالی که همه موارد موجود در پیام را فاش نمی کنید ، زیرا در غیر این صورت ، شما از ابتدا کنجکاوی کاربران را خواهید کشت. جزییات جالب را برای پایان ذخیره کنید ، اما فقط به اندازه کافی فاش کنید تا علاقه ایجاد کنید. ترفند برای پیدا کردن تعادل است ، و حتی اگر این بیشتر اوقات دشوار باشد ، می توان با زمان و سازماندهی یک پیام عالی ایجاد کرد.

 

کانال های انتشار کافی

انتخاب این رسانه ها که از طریق رسانه های تبلیغاتی پخش می شود نیز حائز اهمیت است. در گذشته ، معمولاً استفاده از رسانه های جمعی مانند تلویزیون یا روزنامه ها و در بسیاری از موارد از بیلبوردهای تبلیغاتی پشتیبانی می شد. امروزه شبکه های اجتماعی به بهترین متحد کمپین های تبلیغاتی اینترنتی تبدیل شده اند. بیشتر افراد از نوعی سکو استفاده می کنند و شبکه های اجتماعی این توانایی را دارند که همه چیز را به راحتی و با سرعت بسیار خوبی پخش کنند.

 

تعیین تاریخ

برنامه تبلیغات باید به خوبی شناخته شود. شما همیشه باید تاریخ را در آگهی، تبلیغ کنید تا اطلاعات کاربران را در مورد زمان عرضه محصول ، خدمات یا کمپین تبلیغاتی که تبلیغ می کنید ارائه دهید. مهم این است که خیلی صبر نکنید ، زیرا اگر مدت زیادی منتظر باشید ، سطح کنجکاوی کاربر کاهش می یابد و دیگر به آنها علاقه ای نخواهد داشت. یک دوره از یک تا سه هفته زمان ایده آل است. در غیر این صورت ، شما ریسک می کنید که تبلیغ شما به فراموشی سپرده شود. به همین ترتیب ، اگر آن را خیلی سریع در دسترس قرار دهید ، ممکن است خیلی عجله کنید ، و ممکن است جذابیت را برای مخاطب خراب کنید. نام جالبی بیابید: این تبلیغ بسیار سریع است تا سریعتر گسترش یابد و نام خود را تبلیغ کنید. همیشه به دنبال نامی باشید که به راحتی بیاد آورید. به این ترتیب ، کمپین شما بیشتر گسترش می یابد و گزینه ایجاد هشتگ هایی با نام خود را به کاربران ارائه می دهد.

این مقاله از وبلاگ طلوع فیلم گرفته شده است: https://blog.tolofilm.com/

  انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 21

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما